spartaniedzieciom.pl

Usługi autokarowe Wrocław

Szukasz we Wrocławiu firmy przewożącej osoby? Poznaj WROCEK – TRAVEL. Firma ta oferuje swoje usługi autokarowe mieszkańcom Wrocławia i okolic. WROCEK – TRAVEL charakteryzuje przede wszystkim:

  • bezpieczna podróż,
  • komfortowa jazda,
  • atrakcyjne ceny za zlecenia.

Oferta firmy przewozowej z Wrocławia

Firma oferuje swoje usługi zakładom pracy, szkołom, parafiom, jak i klientom indywidualnym. W ramach swojej działalności zapewnia ona dowóz osób do różnych miejscowości w Polsce oraz poza granicę naszego kraju – do państw europejskich. WROCEK – TRAVEL zapewnia transport w ramach szkolnych wycieczek, wyjazdów na zielone szkoły, pielgrzymek, wyjazdów na konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, wycieczki pracownicze. Firma ta chętnie nawiąże stałą współpracę.

Bezpieczna i komfortowa jazda z WROCEK - TRAVEL

W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas przewozu osób samochody należące do floty WROCEK – TRAVEL są wnikliwie sprawdzane pod kątem stanu technicznego. Auta te są świetnie wyposażone – w ten sposób, aby zapewnić pasażerom komfortową jazdę. W autobusach i autokarach nie brakuje klimatyzacji, wygodnych i regulowanych foteli, barków z napojami, składanych stolików. Kierowcy, którzy należą do ekipy tej firmy, posiadają odpowiednie kwalifikacje do pełnienia zawodu. Mogą się oni pochwalić doświadczeniem i umiejętnościami zdobytymi na przestrzeni lat.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta WROCEK – TRAVEL, zajrzyj na internetową stronę firmy. Znajdziesz tam formularz służący nie tylko do rezerwacji. Możesz go wykorzystać również do skierowania prośby o wycenę danej usługi.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

5 wpis

10 wpis

8 wpis

16 wpis

12 wpis

3 wpisy

10 wpis

9 wpis

5 wpis